Terms

Regulamin Pensjonatu Magda w Krutyni

Drodzy Goście!

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem ;-)

 1. Dokonując rezerwacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formularzu kontaktowym na stronie www.pensjonat-magda.pl lub przesłane drogą e-mailową będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Jadwiga Grabowska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U i T. „MAGDA” ul. Świerkowa 4, 11-710 Piecki, NIP 7420002044.
 2. Rezerwacje przyjmowane są drogą e-mailową i telefoniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku wynosi 50% wartości sumy pobytu. Zadatek należy wpłacić na numer konta: 53 1020 3639 0000 8202 0003 0189 w tytule wpisując datę przybycia i ilość osób.
 3. Brak wpłaty zadatku w terminie 3 dni roboczych spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.
 4. Zadatek nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji na 15 dni przed planowanym przybyciem.
 5. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu znajdującego się na stronie www.pensjonat-magda.pl.
 6. W dniu przybycia do pensjonatu należy uregulować pozostałą kwotę.
 7. Goście zobowiązani są do poinformowania właściciela obiektu lub personelu o ewentualnych uszkodzeniach oraz szkodach wyrządzonych przez siebie podczas pobytu. Równowartość szkód a także koszty związane z ich naprawą pokrywa Gość. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiada każdy rodzic (opiekun).
 8. Dzieci na terenie posesji nie mogą pozostać bez opieki dorosłych.
 9. Odpowiedzialność, za dziecko bawiące się na mini placu zabaw, ponosi opiekun.
 10. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 07:00 dnia następnego.
 11. Obowiązuje zakaz palenia w pokojach, restauracji oraz tarasach.
 12. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 a kończy o godz. 11:00 dnia następnego.
Życzymy udanego pobytu!